برای پیگیری سرگرمی خود به چه تجهیزات باغبانی نیاز دارید

0 Comments

باغبانی برای آمریکایی سبز ، سالم و قابل سکونت یکی از دلایل تبلیغات توسط انجمن ملی باغبانی است. این سازمان همه را ترغیب می کند تا باغبانی را به عنوان یک شغل یا سرگرمی دنبال کنند. اگر می دانید چگونه باغ خود را راه اندازی کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. با این حال ، ابتدا باید مواردی را در نظر بگیرید تا مشخص کنید چه نوع باغی را می توانید ایجاد کنید. برخی از مواردی که باید بررسی کنید مکان ، تجهیزات باغبانی ، نوع خاک ، ابزار باغبانی ، لوازم و موارد دیگر است.

برخی از افراد ترجیح می دهند گیاهان یک ساله و چند ساله را در مکان هایی که این گیاهان مناسب هستند ، پرورش دهند ، در حالی که برخی دیگر باغ های سبزیجات را که به عنوان یک محصول ارگانیک حفظ می شود ، شروع می کنند. این نوع باغها اغلب در خانه های حومه شهر یافت می شوند. این موارد غالباً با میل والدین برای افزودن هر روز غذای بیشتر به وعده های غذایی قیمت یوکا فرزندانشان انجام می شود. باغ سبزیجات روش خوبی برای اطمینان از برداشت تازه شماست که به راحتی در دسترس است.

برای تولید این باغ به تجهیزات اساسی باغبانی نیاز دارید. تجهیزات و ابزار لازم می تواند به شما کمک کند تا برنامه های باغبانی خود را به نتیجه برسانید.

دنده باغبانی محافظ

در حالی که در فضای باز باغ خود را تحمل می کنید ، باید از وسایل محافظ استفاده کنید. با پوشیدن چرخ دنده مناسب ، از شما در برابر آلودگی ها ، میکروب ها ، گل و لای یا سایر مواد مضر محافظت می شود. با این حال ، ممکن است در ابتدا کمی به فکر هزینه اضافی برای خرید لباس محافظ و سایر چرخ دنده های لازم باشید. شما اصلاً لازم نیست نگران باشید زیرا تجهیزات مورد نیاز شما واقعاً گران نیستند. پوشیدن دنده مناسب نیز به جای پوشیدن و آسیب رساندن به مربیان ، کفش ها یا فلیپ فلاپ هایتان هنگام باغبانی مقرون به صرفه است. با داشتن یک جفت چکمه سنگین ولینگتون یا ابزار باغبانی ، کفش های شما کاملاً در برابر خاک ، شن ، سنگ ، ریشه های محکم ، ریزش ابزار ، زمین گل آلود پس از باران شدید و سایر شرایطی که می تواند شما را به خطر بیندازد محافظت می شود.

چندین کفش باغ برای انتخاب وجود دارد ، اما محکم ترین مارک ها بهترین انتخاب شما هستند. شما همچنین می توانید پیش بندهای باغبانی را با کیسه ها و جیب هایی که می تواند ابزار دستی ، برچسب گیاهان ، بسته های دانه یا ریسمان باغچه شما را نگه دارد ، بپوشید. آنها همچنین می توانند تلفن همراه و سایر اوقات مهم شخصی شما را هنگام باغبانی ایمن کنند. دستکش باغبانی می تواند از دست شما در برابر بریدگی محافظت کند و شما می توانید از بین انواع سبک وزن و سنگین انتخاب کنید.